Betanított gépkezelő állás Marcaliban

Szereted a pörgést?

Mi már felpörögtünk, hiszen ventilátorokat gyártunk!

Szerintünk jól hangzik, hogy:

  • mi ingyen elviszünk a munkába, igény esetén szállást biztosítunk
  • nálunk mindig időben érkezik a fizetés
  • a béred a teljesítménnyel növekszik (akár plusz bruttó 100.000 Ft-tal)

Feladatok

  • Ventilátor alkatrészek előállítása
  • Összeszerelése
  • Tekercselése

Elvárások

  • Minimum 8 általános végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk

  • INGYENES szállás biztosítása 2-3 fős szobákban vagy
  • INGYENES céges buszjárat Kaposvár, Somogyvámos, Lengyeltóti, Görgeteg és Barcs irányából
  • Versenyképes alapbér – garantált, időben történő korrekt bérfizetés
  • Műszakpótlékok (18 óra után 30%, hétvégi túlóra esetén: 100%)
  • Teljesítményprémium rendszer (br. 10.000-100.000 Ft/hó között)
  • Minőségi pótlék (br. 10.000 Ft/hó)
  • Jelenléti pótlék (br. 10.000 Ft/hó)
  • Cafeteria – szabadon választható béren kívüli juttatások
  • 13. havi fizetés (80%)
  • Munkatársi ajánlási program (akár 50.000Ft)
  • Vállalati bónusz program

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos